Balíček pro kvalitní spánek

2x vitamínový komplex a vonná svíčka

Kvalitní spánek je důležitý jak pro celkové zdraví, tak psychickou pohodu. Darujte svým blízkým večerní rituál, který jim pomůže zlepšit kvalitu spánku.

V tomto výhodném balení najdete:

Vše vám zabalíme do eco-friendly dárkové krabičky

Značka: HappyPower
858 Kč –15 % 729 Kč
Balíček pro kvalitní spánek
Tip
858 Kč –15 %


Znáte někoho, kdo má problémy s usínáním nebo se v noci často budí? Darujte mu uklidňující večerní rituál v podobě směsi na podporu spánku a relaxační vonné svíčky! Vsadíme se, že si vám nejeden kamarád či kolega v práci postěžoval, že v noci zase špatně spal. V dnešní době jsou problémy se spánkem docela časté a není se čemu divit - stresující práce, kafe v pozdních hodinách, plno starostí... Proto jsme vytvořili směs SWEET DREAMS obsahující látky, které spolu s esenciálními oleji vonné svíčky přispívají k relaxaci a zklidnění před ulehnutím do postele. 

Obsah balíčku pro kvalitní spánek

Výhodné dárkové balení

Pokud balení dárků nepatří mezi vaše oblíbené činnosti, tak určitě oceníte, že vám balíček přijde hezky zabalený v eco-friendly dárkové krabičce, připravený pod stromeček. Místo balení dárku tak můžete odpočívat a nasávat vánoční atmosféru. Kromě toho jsou naše vánoční balíčky cenově výhodnější oproti produktům koupeným samostatně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu