Vitamínový komplex SWEET DREAMS 45 cps

Spánek, regenerace, uvolnění a duševní pohoda  

Kvalitní spánek je klíčový pro zdravé tělo i mysl. SWEET DREAMS je pečlivě sestavená směs látek na podporu spánku i celkové psychické pohody. Dopřejte si vydatný spánek a probouzejte se odpočatí a svěží.

 • Magnesium bisglycinát s vysokou vstřebatelností (80 %) pomáhá s regenerací, zklidněním a snížením únavy.
 • Vitamín B6 v aktivní, nejlépe vstřebatelné formě P5P podporuje účinek magnesia.
 • GABA neurotransmiter má zklidňující a uvolňující účinky.
 • Kozlík lékařský pomáhá s usínáním a podporuje relaxaci.

To vše v rostlinné kapsli, bez zbytečných plnidel a příměsí. Vegan & bez lepku.

Značka: HappyPower
369 Kč

Co obsahuje vitamínový komplex SWEET DREAMS?

Magnesium bisglycinát

Tato forma hořčíku vyniká vysokou vstřebatelností (80 %) oproti jiným formám, jako je oxid hořečnatý. Ten se běžně používá v levnějších suplementech, ale má vstřebatelnost jen okolo 4 %. Výhodou bisglycinátu je i to, že nedráždí žaludek a nemá projímavé účinky. 

Magnesium bisglycinát pomáhá s uklidněním a regenerací, proto je ideální brát jej večer před spaním. Hořčík taky přispívá k celkovému snížení míry únavy a vyčerpání.

GABA

GABA (kyselina gama-aminomáselná) je jeden z neurotransmiterů v mozku. Zlepšuje kvalitu spánku, podporuje regeneraci a zmírňuje nervové i svalové napětí.

Vitamín B6

Vitamín B6 ve formě P5P (pyridoxal-5-fosfát) je aktivní forma B6 s nejlepší využitelností na trhu. 

Vitamín B6 je nezbytný k tomu, aby tělo dokázalo hořčík správně využít. Podporuje účinek magnesia a normální činnost nervové soustavy.

Kozlík lékařský

Bylinka, kterou používaly už naše babičky. Kozlík je známý pro své zklidňující účinky, díky kterým pomáhá s usínáním. Může vám pomoct i po vysazení prášků na spaní. Kromě toho příznivě působí na celkové duševní zdraví a kognitivní funkce.

Pro koho je vitamínový komplex SWEET DREAMS vhodný?

Eko & vegan friendly

Zajímá vás víc?

Proč bychom měli doplňovat magnesium?

Hořčík má vliv na mnoho klíčových procesů v těle. Je jedním z nejdůležitějších minerálů, ale zároveň v populaci nejvíce nedostatkovým.

V dnešní době je těžké získat potřebnou denní dávku jen z potravy, i když jíme zdravě. Je to dáno nižší kvalitou půdy, způsobem pěstování a zpracování potravin. Na vině je i životní styl - nadměrný stres, velká fyzická zátěž (například u sportovců) nebo častá konzumace alkoholu, to všechno přispívá k deficitu magnesia.

Magnesium bisglycinát: v čem se liší od jiných forem magnesia?

I když magnesium pravidelně doplňujete pomocí suplementů, neznamená to, že máte vyhráno. Existuje několik různých forem magnesia, které se liší svými účinky, a především mírou vstřebatelnosti.

Velmi rozšířenou formou magnesia v doplňcích je oxid hořečnatý, který je sice levný, ale jeho vstřebatelnost je velmi nízká - pouhé 4 %. Ve výsledku tak jen vyhodíte peníze.

Pak máme kvalitní formy magnesia s vysokou vstřebatelností, mezi které patří i magnesium bisglycinát, který jsme použili do směsi SWEET DREAMS. Ten má vstřebatelnost 80 %, nedráždí žaludek, nepůsobí projímavě a díky svým regeneračním a zklidňujícím vlastnostem je vhodný na noc. 

Vysoce využitelnou formou je i magnesium malát, který najdete ve směsi GO FOR IT. Ten má ale energetizující účinek, a proto je vhodné brát jej v dopoledních hodinách.

Nutriční informace

Zdravotní tvrzení dle nařízení EU 432/2012

Hořčík přispívá k:

 • normální psychické činnosti
 • normální činnosti svalů
 • snížení míry únavy a vyčerpání
 • elektrolytické rovnováze 

Vitamín B6 přispívá k:

 • normální činnosti nervové soustavy
 • normální činnosti energetického metabolismu
 • normální psychické činnosti

Obsah účinných látek:

 • Hořčík bisglycinát: 470 mg, z toho elementární hořčík 94 mg (25 %)*
 • Vitamín B6 (P5P): 2 mg (143 %)*
 • GABA: 100 mg
 • Kozlík lékařský: 50 mg

*referenční hodnoty příjmu

Složení:

Bisglycinát hořečnatý, rostlinná kapsle HPMC, kyselina gama-aminomáselná (GABA), kozlík lékařský extrakt (Valeriana officinalis), vitamín B6 (pyridoxal-5-fosfát), protispékavá látka: oxid křemičitý.

Balení obsahuje 45 kapslí.

Dávkování:

Jedna kapsle denně, ideálně 30 minut před spaním. Pro zesílení účinku je možné užít 2 kapsle.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 11.1.2024
Dobrý den, moc vám děkuji za zaslání SWEET DREAMS, na spaní úžasný. Moc všem doporučuji! Jana
5
J Avatar autora | 10.1.2024
Produkt mě velmi zaujal na veletrhu Green Beauty a jelikož mám problém se spánkem, tak jsem si jedno balení pořídil na zkoušku. Cca po 3 týdnech pravidelného používání jsem si všiml, že můj spánek je daleko kvalitnější než dřív a tak jsem si objednal další balení + náplň do zásoby! Mohu jen doporučit, protože na mě to funguje bezvadně. Zkoušel jsem toho více, ale až toto na mě funguje! Navíc čistě přírodní složení bez syntetických složek. 👌🏻

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu