7x vitamínový komplex v pytlíčku

Doplňte si svůj SOULBOX udržitelně

Kompletní sada všech 7 směsí na doplnění skleniček v SOULBOXU za zvýhodněnou cenu. Přesypte si vitamíny z papírových sáčků do prázdných skleniček a používejte svůj SOULBOX dál.

Značka: HappyPower
3 164 Kč –27 % 2 299 Kč
sacky
Akce
3 164 Kč –27 %

Co všechno SOULBOX obsahuje?

SOULBOX obsahuje 7 vzájemně se doplňujících vitamínových komplexů, které dohromady obsahují všech 13 vitamínů, minerály a byliny. Pojďme je  prozkoumat!

100% vegan & bez lepku

Všechny použité ingredience jsou 100% veganské a neobsahují lepek. Použili jsme rostlinné kapsle z HPMC - hydroxypropylmethylcelulózy, u probiotik rostlinné enterosolventní kapsle.

Časté otázky

Není 7 kapslí za den moc?

Možná se na první pohled může zdát, že brát 7 kapslí denně je trochu přehnané a nechce se vám každý den polykat tolik tabletek. Ale dejte nám minutku, řekneme vám, proč jsme vitamíny rozdělili do 7 kapslí a proč se nemusíte bát žádných vedlejších účinků.

  1. Vyšší vstřebatelnost a účinnost: Denní dávku vitamínů a minerálů jsme rozdělali do 7 kapslí, aby se co v těle nejlépe vstřebaly. Například když si dáte najednou B12 a céčko, jejich vstřebatelnost bude mnohem nižší než když si je dáte zvlášť s časovým odstupem. Některé látky zase mají povzbuzující účinky, proto je lepší je brát ráno, jiné zase uklidňující, a tak jsou ideální večer před spaním. 
  2. Čisté složení: Nemusíte se bát, že byste 7x denně polykali nějakou “chemii”. Naše 100% rostlinné kapsle z celulózy neobsahují žádné zbytečné přidané látky, jako jsou barviva, aromata, plnidla… Najdete v nich jen účinné látky a protispékavou látku - oxid křemičitý, který se vyskytuje přirozeně v rostlinách a nemá na zdraví žádný negativní účinek. 

A pokud i tak nechcete brát všech 7 kapslí, můžete si vybrat jen ty vitamíny, které potřebujete a sestavit si z nich vlastní SOULBOX. Případně koupit vitamíny zvlášť.

Jím zdravě, proč bych měl/a brát doplňky stravy? 

V první řadě chceme zdůraznit, že SOULBOX nenahrazuje zdravou a vyváženou stravu - ta je vždycky na prvním místě. Nicméně, i když jíme zdravě, může se stát, že nám z různých důvodů některé látky chybí. Například:

  • Vitamín B12 se nevyskytuje v rostlinných potravinách (nebo pouze minimálně).
  • Získat dostatečnou dávku vitamínu D jen z jídla je obtížné, většina obyvatel Česka trpí nedostatkem tohoto vitamínu.
  • Půda je vyčerpaná, při pěstování se používají pesticidy… kvůli dnešnímu způsobu zemědělství plodiny neobsahují tolik živin, co dříve (týká se to například hořčíku). 
  • S nedostatkem železa zase mohou bojovat ženy, které mají silnou menstruaci.

Ve vitamínových směsích v SOULBOXU najdete kromě základních vitamínů a minerálů i čisté bylinné výtažky. Třeba extrakt z kozlíku lékařského, který je přírodním lékem při problémech s usínáním. Nebo adaptogeny maca, ašvaganda či reishi, které jsou tradičně používané v ajurvédě a pomáhají tělu vyrovnat se se stresem. A spoustu dalších rostlinných složek. 

Proč bych si měl/a koupit SOULBOX, když v lékárně seženu multivitamín mnohem levněji?

  • Levné doplňky obsahují často nekvalitní formy vitamínů, které mají nízkou vstřebatelnost nebo mohou podráždit žaludek.
  • Tím, že multivitamíny obsahují celé spektrum vitamínů a minerálů v jedné tabletě, nedochází k optimálnímu vstřebání každé složky. Některé vitamíny totiž vzájemně ovlivňují své působení, a je proto lepší je brát s dostatečným časovým odstupem. Na etiketě tedy sice může být uvedeno, že multivitamín obsahuje doporučenou denní dávku vitamínů, ale neznamená to, že se takové množství v těle opravdu vstřebá.
  • V kapslích je kromě vitamínu i spousta dalších zbytečných látek - plnidel, éček a podobně - které mohou mít negativní vliv na zdraví.

Ve výsledku tak podle nás nejen, že jsou takové levné multivitamíny vyhozené peníze, ale mohou vám nadělat v těle víc škody než užitku.

Ve vitamínových komplexech SOULBOXU najdete jen kvalitní formy vitamínů a minerálů, které se dobře vstřebávají a nezpůsobují střevní potíže. Jsou rozděleny do 7 směsí optimálně sestavených pro maximální využitelnost látek. A ve 100% rostlinných kapslích nenajdete žádná zbytečná aditiva.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu