Protein & superfoods smoothie bowl

 

Je také pro vás léto znamením odlehčené stravy? Přes všechny výlety, koupačky a dovolené není na dlouhé recepty tolik času. Máme pro vás rychlý, snadný a hlavně chutný recept na smoothie bowl, která vás zasytí na dlouho dobu, protože je plná proteinu a superfoods! Můžete si jí dát jak k snídani, tak i k obědu nebo v poloviční dávce jako dezert po večeři.

 

1

INGREDIENCE

2

POSTUP

Jako první ovesné vločky, které jsou plné vlákniny. Zralý banán nám do celé bowl přidá dokonalou sladkost a když použijete mražený, což vřele doporučujeme, tak i krásně krémovou konzistenci. Borůvky jsou plné antioxidantů a chia semínka zase omega-3, což je zdravý tuk, který ale máme i v oříškovém másle, které je bez přidaného cukru! Když to je protein bowl, nesmí samozřejmě chybět protein a pro intenzivní chuť je ideální pistáciový. Jako třešnička na dortu je modrá spirulina. Nejenže dodá úžasnou modrou barvu, ale navíc je bohatá na bílkoviny, vitamíny a minerály, stejně jako spirulina zelená.

Všechno dejte do mixéru a podle potřeby přidejte jakékoli rostlinné mléko, jinak budete mixovat hodně dlouho, haha. Nazdobte čímkoli máte rádi. Čerstvé ovoce, oříšky, semínka, no jednoduše mňam. Enjoy!

Autor: Fínka (@tvojefina)

 

Zpět do obchodu