Double koule

 

V období adventu je skoro povinnost mlsat, ale není důvod, aby dobroty nebyly zdravé. Máme pro vás NEPEČENÝ recept na proteinové koule dvou barev, které zvládne i ten nejvytíženější člověk z nás! Základem je pouze několik kvalitních surovin, mixér a vánoční playlist. Co dalšího si nachystat?

 

1

INGREDIENCE

INGREDIENCE NA KOKOSOVÉ:

2

POSTUP

Recept vám zabere maximálně 40 minut a pokud si vyberete jen jeden druh kuliček, pak zkrátíte čas na polovic. Do robotického pomocníka nasypeme všechny ingredience a promícháme. Suroviny potřebujeme především spojit, není potřeba mixovat. Proto pokud mixér nemáte, zvládnete to i ručně, jen to zabere víc času. Ze směsi postupně tvarujeme kuličky, a pokud se drolí, stačí jen přidat více javorového sirupu. Pořádně zmáčknout, aby se spojily, je to hlavní.

Po vytvarování přesuneme kuličky na talíř a dáme na 10 minut do mrazáku. Budou pevnější a lépe je obalíme v čokoládě. Tu si mezitím můžeme rozpustit ve vodní lázni nebo mikrovlnce. Jednoduše obalíme a ozdobíme.

Doporučujeme brusinky, jelikož skvěle kontrastují s bílou čokoládou. Nezapomeňte skladovat v lednici. Enjoy a hezký advent!

Autor: Fínka (@tvojefina)

 

Zpět do obchodu