19.12. je poslední den objednávek s garancí doručení do Vánoc.

Raw Protein Slim & Tone - trojitá čokoláda 500 g

  • Řada Slim & Tone: vysoce stravitelný, naklíčený a fermentovaný rostlinný protein s jedinečnou směsí bylin a koření, který je postaven na základě ACO (Australian Certified Organic) organickém naklíčeném a fermentovaném rostlinném proteinu ze žlutého hrachu.
  • Díky klíčení protein obsahuje mnohem více prospěšných látek a je lehce stravitelný. Fermentace je chemický proces přeměny přírodních látek za pomoci mikroorganismů (bakterií a kvasinek) a jejich enzymů na látky jednodušší, které jsou pro lidské trávení snadněji využitelné. Tato kombinace procesů také zbavuje protein lektinů, které jsou považovány za přírodní toxiny. Hrách je bohatým zdrojem BCAA Aminokyselin.

Obsahuje 74 stopových minerálů, kompletní spektrum esenciálních aminokyselin, zelené superpotraviny, železo, fosfor, zinek a další. Tento nízkosacharidový protein pomáhá zvýšit metabolismus a dodává tělu důležité živiny z obsažených superpotravin. 

Značka: Amazonia
849 Kč

Složení: naklíčený a fermentovaný hrách (Pisum sativum)*, kakao (Theobroma cacao)*, přírodní aroma, směs bylin a koření (lékořice lysá - Glycyrrhiza glabra*, zázvor lékařský - Zingiber officinale*, pampelišky smetánky - Taraxacum officinale*, ginko biloba - Ginkgo biloba*, eleuterokok ostnitý (tzv. sibiřský ženšen) - Eleutherococcus senticosus*, ostropestřec mariánský - Silybum marianum*, kajenský pepř - Capsicum annuum*, pupečník asijský (tzv. gotu kola) - Centella asiatica*, hřebíčkovec kořenný - Syzygium aromaticum*), arabská guma (Acacia senegal)*, extrakt z listů stévie sladké (Stevia rebaudiana)*, mořský minerální komplex (Lithothamnion sp.), skořice čínská (Cinnamomum cassia)*, trávicí enzym (bromelain), špenát setý (Spinacia oleracea)*, spirulina (Arthrospira plantensis)*, chlorella (Chlorella pyrenoidosa)*.

*ACO - Australian Certified Organic

  • Naklíčený a fermentovaný protein ze žlutého hrachu

Organický žlutý hrách je před zpracováním namočený, aby se aktivoval proces přirozeného klíčení. Klíčení snižuje přítomnost antinutričních látek, jako je kyselina fytová, které mohou bránit vstřebávání minerálů z proteinu. Proces klíčení také způsobuje, že je protein bohatým zdrojem biologicky dostupného železa, fosforu a zinku. Potraviny jsou také fermentované, čímž se zvyšuje biologická dostupnost živin a protein je šetrný k zažívacímu systému. 

  • Směs superpotravin a zelených superpotravin - minerální mořský komplex [74 stopových minerálů], špenát, spirulina, chlorela 

Spirulina je přírodní antioxidant, přispívá k normální hladině cukru v krvi, přirozené obranyschopnosti a kontrole tělesné hmotnosti. Chlorella přispívá k přirozené obranyschopnosti, imunitě, normálnímu trávení a funkci jater.

Špenát - EU nepovoluje žádné zdravotní tvrzení. 

  • Směs bylin a koření - skořice, lékořice, zázvor, pampeliška, ginko biloba, sibiřský ženšen, ostropestřec mariánský, kajenský pepř, gotu kola, hřebíček

Směs hřejivého koření a jedinečných bylinných výtažků. Skořice přispívá k normální funkci dýchacího systému a k normálnímu trávení. Lékořice přispívá normálnímu trávení a normální funkci střevního traktu, normálnímu stavu kloubů a normální funkci dýchacího systému. Zázvor přispívá k přirozené obranyschopnosti, normálnímu trávení, duševní pohodě a relaxaci, normální hladině cukru v krvi a normální činnosti kardiovaskulárního systému. Pampeliška přispívá k pročištění těla, normální funkci žaludku a jater, normální funkci močové soustavy a normálnímu trávení. Ginko biloba je antioxidant. Přispívá k mikrocirkulaci krevního systému, kompletnímu oběhovému systému, duševní rovnováze, podporuje kognitivní funkce a přispívá metabolismu cholesterolu. Siberský ženšen je adaptogen, který přispívá k fyzickému a duševnímu zdraví, přirozené obranyschopnosti, krevnímu oběhu, kognitivní a duševní výkonnosti a k normální hladině cukru v krvi. Kajenský pepř přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Ostropestřec mariánský je antioxidant, který přispívá k normální funkci jater, žlučníku a normálnímu trávení. Přispívá k normální hladině cukru v krvi, normální činnosti srdce a přirozené obranyschopnosti. Gotu kola přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému, normálnímu trávení, normální činnosti cévní soustavy, duševnímu zdraví a kognitivním funkcím. Hřebíček přispívá k normální činnosti střevního traktu. 

  • Minerály

Raw Protein Slim & Tone je zdrojem železa, fosforu, zinku a vápníku. Železo přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, normálnímu přenosu kyslíku v těle a normální funkci imunitního systému. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk. Fosfor přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální funkci buněčných membrán. Dále přispívá k udržení normálnímu stavu kostí a zubů. Zinek přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, normálnímu metabolismu sacharidů, normálním rozpoznávacím funkcím, normální syntéze DNA, normální plodnosti a reprodukci, normálnímu metabolismu makroživin, mastných kyselin a vitamínu A. Přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky a k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Dále přispívá k normální funkci imunitního systému, normálního stavu zraku a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vápník přispívá k normální srážlivosti krve, normální činnosti svalů, normální funkci nervových přenosů a normální funkci trávicích enzymů. Je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů a podílí se na procesu dělení a specializace buněk. 

Obsahuje také přírodní mořský minerální komplex 74+ stopových minerálů. 

NI_SaM_protein_tripplechocolate_500g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu