19.12. je poslední den objednávek s garancí doručení do Vánoc.

Raw Protein Isolate - čokoláda s kokosem 500 g

  • Řada Isolate:  pro budování svalové hmoty a zvýšení denního příjmu bílkovin.
  • Všestranný protein vhodný pro celou rodinu, sportovce nebo pro ty, kteří chtějí jednoduše dodržet svůj denní příjem bílkovin.
  • Tento protein je postaven na základě ACO (Australian Certified Organic) organickém naklíčeném a fermentovaném rostlinném proteinu ze žlutého hrachu a hnědé rýže. Díky klíčení protein obsahuje mnohem více prospěšných látek a je lehce stravitelný. Fermentace je chemický proces přeměny přírodních látek za pomoci mikroorganismů (bakterií a kvasinek) a jejich enzymů na látky jednodušší, které jsou pro lidské trávení snadněji využitelné. Tato kombinace procesů také zbavuje protein lektinů, které jsou považovány za přírodní toxiny.

Protein obsahuje kompletní spektrum esenciálních aminokyselin (18), zinek, fosfor a až 86 % doporučené denní dávky železa v jedné dávce. Zinek přispívá k normální syntéze bílkovin. Fosfor a železo přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Hrách obsahuje velké množství BCAA aminokyselin a spolu s hnědou rýží tento protein výborným zdrojem bílkovin, vlákniny, minerálů a vitamínů. Protein obsahuje vysoký podíl vlákniny, která je významným zdrojem prebiotik (nezbytná potrava pro střevní bakterie).

Položka byla vyprodána…
Značka: Amazonia
849 Kč
Kategorie: Vegan protein / rostlinné proteiny
Položka byla vyprodána…

Složení: naklíčený a fermentovaný hrách setý (Pisum sativum), naklíčená hnědá rýže setá (Oryza sativa)*, kakao (Theobroma Cacao)*, hrachová vláknina (Pisum sativum)*, přírodní aroma, arabská guma (Acacia senegal)*, extrakt z listů stévie sladké (Stevia rebaudiana)*, trávicí enzym (bromelain).

*ACO - Australian Certified Organic

  • Organický naklíčený a fermentovaný protein ze žlutého hrachu a hnědé rýže

Proteiny, neboli bílkoviny, jsou přítomny v každé buňce našeho těla. Přispívají k růstu a udržení svalové hmoty a k udržení normálního stavu kostí. Bílkoviny jsou látky, které posílají důležité informace mezi našimi buňkami, tkáněmi a orgány. Hrají také zásadní roli v posílení imunity a jsou skvělým zdrojem udržitelné energie. Organický žlutý hrách a hnědá rýže se před zpracováním namáčejí, aby se aktivoval proces přirozeného klíčení. Klíčení snižuje přítomnost antinutričních látek, jako je kyselina fytová, která je pro člověka nevstřebatelná. Proces klíčení také způsobuje, že je protein bohatým zdrojem biologicky dostupného železa, fosforu a zinku. Potraviny jsou také fermentované, čímž se zvyšuje biologická dostupnost živin a a protein je šetrný k zažívacímu systému. 

  • Rostlinný trávicí enzym bromelain 

Obsahuje rostlinný trávicí enzym bromelain. V EU nejsou povolena žádná zdravotní tvrzení ohledně tohoto trávicího enzymu. 

  • Železo 

Železo přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, normálnímu přenosu kyslíku v těle a normální funkci imunitního systému. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk. Amazonia Raw Isolate Protein obsahuje více než 50% doporučeného denního příjmu železa. To je ideální pro lidi, kteří konzumují pouze rostlinnou stravu, která může mít vliv na malý příjem dostatečného množství železa, pro ženy ve věku 14-50 let nebo pro ty, kteří mají problém se vstřebáváním železa z běžné potravy. 

  • Zinek 

Zinek přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, normálnímu metabolismu sacharidů, normálním rozpoznávacím funkcím, normální syntéze DNA, normální plodnosti a reprodukci, normálnímu metabolismu makroživin, mastných kyselin a vitamínu A. Přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky a k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Dále přispívá k normální funkci imunitního systému, normálního stavu zraku a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

  • Fosfor 

Fosfor přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální funkci buněčných membrán. Dále přispívá k udržení normálnímu stavu kostí a zubů.

  • Organická vláknina z hrachu (přítomna pouze v příchutích: vanilka a čokoláda s kokosem) 

Bohatý zdroj vlákniny, která je přírodním prebiotikem.

  • Organická Arabská guma + organický extrakt listu stévie 

Arabaská guma je guma rostlinného původu, která dodává proteinovému prášku hladkou, hedvábnou texturu a zlepšuje jeho rozpustnost. Stévie je přírodní sladidlo získané z listů rostliny stévie sladké.

 

Vegan, ACO - Australian Certified Organic, a také bez lepku, bez mléka, bez konzervantů a přísad.

 NI_isolate_protein_choccoconut_500g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu