Obnažená veganka - rostlinná kuchařka

  • Kniha obsahuje více jak 100 veganských receptů rozdělených do 4 ročních období.
  • Autorkou knihy je Mariana Silovská, která si díky úspěšnému projektu na HITHITu splnila svůj sen.
  • Slova autorky: "Myslím, že rostlinná strava je strava budoucnosti a má smysl. Vytvářet z čerstvých rostlin delikátní jídla je moje vášeň, a tak jsem ty nejpovedenější kousky sepsala dohromady, přidala další zajímavé poznatky o životě, životosprávě, zdraví, a tak vznikla má kniha."
Značka: HappyPower
690 Kč

Kniha obsahuje více jak 100 veganských receptů rozdělených do 4 ročních období, přičemž v receptech najdete zejména sezónní suroviny rostoucí v našem podnebí, kromě rostlinných receptů ze sezónních surovin v ní také najdete spoustu informací týkající se stravy a životosprávy v souladu s naším tělem a přírodou.

Autorkou knihy je Mariana Silovská, která má vášeň k jídlu (zdravému, udržitelnému a přesto lahodnému) ráda experimentuje v kuchyni, pracuje s čerstvými a dobrými surovinami a inspiruje tak ostatní! 

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JZ Avatar autora | 29.7.2022
Nádherná kuchařka!!! Každá stránka, každý recept. Nádhera! Z té se bude vařit
5
K Avatar autora | 22.4.2022
Vyzkoušela jsem krémovou polévku z červené řepy a pesto z medvědího česneku. Líbí se mi vytříbené kombinace surovin s výslednou lahodnou chutí. Baví mě kuchařkou i jen tak listovat, je nádherně zpracovaná. Těším se, co dalšího s její pomocí uvařím. Je plná inspirace. Doporučuji.
5
J Avatar autora | 4.2.2022
Skvělá kniha, která má opravdu ducha. Doporucuji všem, kteří chtějí zkusit zajímavé veganske recepty, vše je krasne a jednoduše popsáno- radost podle této kuchařky vařit. Již během týdne se stala součástí me kuchtici rutiny ❤️????????
5
V Avatar autora | 4.2.2022
Kuchařka je skvělá! Oceňuji lokálnost a sezónnost. Grafické zpracování je úplné pohlazení. Miluju ji a doporučuji všem!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu