Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
169 hodnocení
5
168x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Rychle dorucenie
+ Osobny pristup
Nemám co vytknout. Vše šlape na jedničku
+ Milé a osobní jednání.
+ Bezproblémový obchod, príjemná komunikácia, rýchle dodanie
+ Rychlé dodání
+ Kvalita produktů
+ Balení balíčků
+ Česká firma
+ Kvalitní zboží
+ Super komunikace
+ Rychlé dodání
+ Česká firma
S nákupem jsem byla vždycky spokojená. Výrobky jsou kvalitní a chutné a jejich probiotika jako jediné pomohli příteli při střevních problémech.
Všechno super!!!
+ Rychlé doručení
+ Kvalitní produkty
+ Hezky zabalené s osobním vzkazem
+ Skvělé produkty
+ Velmi rychlé doručení
+ Příjemná komunikace
Velmi doporučuji! Skvělý přístup k zákazníkovi, kvalitní produkty a doručeno v cuku letu :)
+ rychlost ve vyřízení objednávky a odeslání
+ Rychlé a bezproblémové dodání
+ Velmi rychlá dodací lhůta, skvělá komunikace.
Rychlé doručení, kvalitní výrobky, ekologické balení, takže maximální spokojenost, a navíc oříškové máslo je opravdu boží!
+ skvělý výběr vegan produktů
+ vitamíny za dostupnou cenu
+ dobrá komunikace
+ rychlé doručení
Můj oblíbený e-shop s vegan produkty. Jistě v něm plánuji nakoupit v brzké době znovu. Oceňuji cenově dostupné a kvalitní veganské vitamíny a skvělá ořechová másla, u kterých se s výběrem nedá sáhnou vedle.
+ Vse perfektni.
+ Rychlost
+ Komunikace
+ Ochota
Péče o zakázníka je učebnicový, takhle to má vypadat.
Vše bylo v pořádku a v zásilce jsem našla i milé přání, které potěšilo :)
+ rychlé doručení
+ krásně zabaleno bez plastu a s osobním vzkazem a slevou na příští nákup:)
Prostě super
+ Rychlost doruceni
+ Sleva pri opakovanem nakupu
