Příběh

foto-1 (5) (2)

 

Kde se vzala myšlenka založit Happy Power?

Myšlenka založit firmu s produkty šetrnými k přírodě vznikla, když se poznala Karla, přezdívaná pro svou životní energii a entuziasmus “power” a Kuba, rozený optimista a nejen příjmením “happy”. Jejich společná vášeň pro veganské jídlo a láska ke sportu vedla k začátkům Happy Power.
Vše začalo v roce 2018 výrobou proteinových tyčinek a ořechových másel. Ve spolupráci s Forky's jsme postupně začali vyvíjet také kvalitní rostlinné proteiny a doplňky stravy, které jsou důležitou součástí každého jídelníčku.  

Dnes už má firmu pod palcem zejména Kuba, který se stará o to, aby všichni dostali svou denní dávku zdraví a nadále rozvíjí naši misi: dopřát všem ty nejkvalitnější rostlinné potraviny a doplňky stravy, které neubližují naší planetě, ani tvorům, kteří ji s námi sdílejí.

Kdo jsme a co děláme? 

Firma Happy Power vznikla s vášní pro rostlinnou stravu. Postupně jsme se vyvíjeli a naše produkty s námi. Dnes se soustředíme převážně na rostlinné proteiny s kompletním aminospektrem, vitamíny, tyčinky a doplňky stravy, zkrátka všechno, co aktivní sportovci i běžní pozemšťané potřebují. 

Děláme to s přesahem. Důležité pro nás totiž není co děláme, ale proč to děláme. A naše firma, je otiskem našich hodnot. 

 

  • Záleží nám na tom, jaký otisk po sobě zanecháváme na naší planetě. Snažíme se co nejméně zatěžovat životní prostředí. Živočišné produkty představují obrovskou zátěž pro naši planetu. Věříme, že rostlinná strava je strava budoucnosti. Navíc všechny naše zásilky balíme do papírových krabic s papírovou výplní a lepíme výhradně papírovou páskou. Záleží nám na tom, jak se to, co děláme, obtiskává na přírodu a její ekosystém. 
  • Nezáleží nám jenom na životním prostředí, ale také na životech všech tvorů, kteří s námi sdílí naši planetu. Díky kvalitním rostlinným produktům už nemusíte zavírat oči před utrpením zvířat. Všechny nezbytné složky jsme tělu schopni dodat díky rostlinné stravě.
  • A v neposlední řadě na tom, jak se to, co jíme, otiskne na našem zdraví a na našem těle. Věříme, že v rostlinách je síla. Proto se naším mottem stalo: "Poznejte sílu rostlin." Přinášíme vám kvalitní produkty přispívající k celkovému zdraví a pohodě. Nejde nám jen o chuť, záleží nám na tom, aby byl každý produkt maximálně efektivní, a obsahoval ten největší podíl makroživin, vitamínů a minerálů.

Nabídku na e-shopu chceme stále rozšiřovat o nové produkty, které s námi a naší myšlenkou souzní. V šuplíku máme i pár vlastních nápadů a receptur, které věříme, brzy spatří světlo světa. Jsme moc rádi a děkujeme, že jste s v tom s námi a společně poznáváme sílu rostlin!

foto-7
 
 
hp_logo_web
Zpět do obchodu