Podpořte nás

Prosím, podpořte nás!

Jsme delší dobu v situaci, kdy nedokážeme plnit své závazky.

Jsem Jakub z HappyPower a chci vás požádat o pomoc. Poslední měsíce jsou pro nás opravdu zkouškou a přes všechny naše snahy, akce a slevy se nám nedaří prodat tolik produktů, kolik potřebujeme.

 

Jak nás podpořit?

Nakupte u nás na e-shopu www.happy-power.cz vybrané produkty, které máme na skladě v dostatečném množství se slevou až 25 %. Pokud aktuálně máte dostatek zásob našich produktů, kupte si elektronický poukaz a nákup realizujte v budoucnu. Poukaz s unikátním kódem vám zašleme do e-mailu, stačí jej pouze zadat v košíku při objednávce. Platnost poukazu je do konce roku 2022.

 

Co vlastně děláme a proč byste nám měli pomáhat?

U vzniku firmy HappyPower stála Karla a Jakub. Aktuálně vedu firmu pouze já. Mám kolem sebe skvělý tým lidí, kteří tvoří, fotí a propagují.

Od samotného začátku nabízí e-shop HappyPower pouze veganské produkty a tvoří rostlinné recepty. Svým nákupem podpoříte naši myšlenku a vizi. Veganství se za poslední měsíce stalo trendem, zajímavým businessem a firmy prodávající mléčné/masové produkty jdou najednou tímto směrem.

Pokud je vám myšlenka rostlinné stravy blízká, podpořte právě nás. My budeme soucitně pokračovat dál v tom, co nám dává smysl.

d451c8e8-a38b-4ae6-a753-92ef2ccaf3d9

Aktuálně máme připravený rozsáhlý e-book o bílkovinách na rostlinné stravě, který vám chceme představit.

Plánujeme novou značku a za dveřmi jsou nové barevné prášky a bezkonkurenční proteiny.

Chceme naši myšlenku šířit dál a ukazovat lidem, že to jde i jinak, že můžou být šetrní k jejich tělu i přírodě. Na to potřebujeme peníze, ale nechceme, abyste nám je poslali jen tak.

 

Pomůžete nám koupí některého z akčních produktů nebo poukazu. Jdeme s cenou tak nízko, jak jen můžeme, abychom při dostatečném množství objednávek mohli pokračovat dál.  

Děkujeme a věříme, že s vaší podporou to zvládneme. 

 

Jakub a celý tým HappyPower

Vitamin B12 60 kapslí
Podpořte nás
165 Kč
2002
Vegan modrá spirulina
Podpořte nás
156 Kč
2018
HP darkovy poukaz1000
Podpořte nás
1 000 Kč
9002

Všechny akční produkty