Příběh

 

Celý nápad vznikl z lásky a nadšení. Za firmou HappyPower stojí dva mladí lidé Jakub a Karla, který osud svedl dohromady. Já, Karla, jsem si od dětství lítala na obláčku snů a šílených nápadů, které jsem někdy realizovala snad ještě dřív než mě napadly.

Když jsem si před 10lety zakládala sociální sítě myslela jsem, že mít sílu a moc znamená všechno, tak jsem se pojmenovala Karla Power, ale omyl. Potřebovala jsem velkou dávku lásky a štěstí, tak mi před rokem osud přihrál do cesty kluka jménem Jakub Happy a bylo, měla jsem všechno Happy Power a Pure Love. Jelikož nás sport a divné (chápej veganské) jídlo svedlo dohromady, věčné hledání dobrých proteinových tyčinek bez syrovátky už nás nebavilo a oříšková másla na kterých jsme byli závislí jsme si sami doma tunili o protein, abychom nejedli jen tuk z ořechů, ale i nějaké ty bílkoviny. Tak jsme si jednodušše začali vyrábět vlastní. Já pořád někde na jahodovo-kešu obláčku, zatímco mi to moje Štěstí ukázalo jaká může být realita a najednou jsme byli u notáře, právníka, na milionu uřádech a pak jsem se z toho snu probudila a stála jsem na Veggie náplávce, kde jsme dostali ten nejlepší feedback od tisíce lidí a najednou jsem si uvědomila, že se to opravdu děje.

Mohla bych psát do nekonečna o probdělých nocích a o tom jak jsem se z holky, která vyvíjela počítačové hry stala ta nejšťastnější, když opustila multi-miliardový průmysl a začala míchat ořechy a proteiny, ale to jsem o dost dál než je za sedmero horami a řekami, tak budu ráda, zdali se někdy podíváte na naše stránky a sociální sítě, kam určitě tyto příběhy budu přidávat.